• Final Countdown

RFC'Poland

21 - 25 kwietnia 2021

Baza rajdu: TOR RFC POLAND 2 (54°08'44.1"N 19°27'44.0"E)
Formuła rajdu: System odcinkowy
Termin zapisów do 19.02.2021 do godziny 23:59

Harmonogram

7:30  Otwarcie biura rajdu
8:00 - 10:00  Odprawa techniczna
9:00 Start klasy SOFT
10:00  Odprawa
10:30  Start odcinków
16:00 - 18:00  Catering
17:00  Koniec
18:30  Ogłoszenie wyników

Rejestracje potwierdzone

  •  Adam Andrzejewski — Juri Team RFC — Hard
  •  Adrian Baran — Kaszebsci topielce — Soft
  •  Andrzej Bartczak — Warmińskie 4x4 Grupa OFF ROAD — Soft
  •  Bartosz Bęcki — BECKI OFF ROAD CENTER — Hard
  •  Wojciech — Jazeszwagrami — Soft
  •  Łukasz Biedrzycki — xj projekt FENIX — Medium+
  •  Michał — Mibor Team — Soft
  •  Piotr Dorociński — WYSZONAGA — Medium
  •  Karolina CK Pilarczyk — Karolina CK Pilarczyk Motorsport — Hard
  •  Tomasz Gil — LAGERTA LW — Medium
  •  Pawel — 4x4 — Medium
  •  Iluk Wojciech — The Orange XJ — Soft
  •  Tomasz Jankowski — MSTeam — Soft
  •  Hermes Jordan Rojas — G4 JEEP — Soft
  •  Karol Katra — K-Roll Team — Soft
  •  Maciej Kostrzewski — Dziupla4x4Łódź — Hard
  •  Rafał Kuchnowski — Trasek off road — Medium+
  •  Marcin Andrzejczyk — 4x4 Malbork — Medium
  •  Damian — MudRunners — Soft
  •  Adam Mieszalski — Dziadek&Wnuczek — Medium
  •  Paweł Leśniewski — Warmińskie 4x4 — Medium
  •  Michal Ligocki — Błotko — Soft
  •  Jarek Lapawa — Błotko — Soft
  •  Konrad Łysko — ATV TEAM Elbląg — Medium
  •  Paweł Stefan Majek — PECHOWCY 4X4 — Soft
  •  Przemek Matwiejczuk — Miata Challenge Off-road division — Soft
  •  Marcin Meller — OffRoad Squad — Hard
  •  Michał Sztyk Szymański — Jeep Po Polsku — Hard
  •  Piotr Misiewicz — Misie — Soft
  •  Marek Neyman — Mietki — Soft
  •  Łukasz Niedźwiecki — Błotko — Soft
  •  Grzegorz Olszewski — CADENT — Medium
  •  JONASZ KAROLAK — JONASZ TEAM — Soft
  •  Sławomir Redzimski — REDZIMSKI — Soft
  •  Paweł Pazio — Pazik and Jezus — Medium+
  •  Jakub Piasecki — Bestia ze Wschodu / Warmińskie 4x4 — Soft
  •  Wojciech Piotrowski — ATV Team Elblag — Medium
  •  Sylwester — Rodzina Dzików Team — Medium+
  •  Remek — Remx — Medium
  •  Monika Smaza — Abc — Soft
  •  Paweł — Off Road Team Kalisz — Medium+
  •  Krystian Stańko — Rally Mud Garage — Hard
  •  Michał Dąbrowski — Em Cztery — Medium
  •  Damian Tarabasz — Kazuba Team — Soft
  •  Marcin Maślonkowski — SZWAGRY TEAM — Soft
  •  Michał tur — Mat -Mich Serwis — Medium
  •  Janek Wawrzyn — ŁaWa 4x4 off-road Team — Medium+
  •  Marcin Wieczorek — ATOM 4x4 OFF ROAD TEAM — Hard
  •  Maciej Wiedemann — 4x4 Malbork i okolice — Medium
  •  Arkadiusz Adacha — Moc jest z nami — Hard
  •  Grzegorz Witkowski — Błotko — Soft
  •  Michał Wojciechowski — PAWLAK 4x4 — Hard
  •  Przemysław Wojna — Wojna team — Soft

Rejestracje NIEpotwierdzone

  •  Cezary Gaweł — Frezdrog squad - Warmińskie 4x4 — Soft
  •  Sylwester Księżak — Rock Road — Soft
  •  Mateusz Rohraff — Byki — Hard

główny Sponsor 

główny Partner

Sponsorzy

Sponsorzy ODCINKÓW SPECJALNYCH

Współpraca medialna

partnerzy

patronat honorowy

Facebook
YouTube
Instagram
pl_PL