• Lista startowa

RFC'Poland

21 - 25 kwietnia 2021

Lista Startowa

Po pomyślnej rejestracji Twoje imię znajdzie się na tej liście. Ilość miejsc ograniczona!

Rejestracje potwierdzone

  •  Adam Andrzejewski — Juri Team — Hard
  •  Troels Antonsen — T Rover — Medium+
  •  Piotr Bialic — Jeep Wrangler Polska powered by JScan — Medium
  •  Tomasz Bogucki — Fascynaci 4x4 — Medium
  •  Paweł Cenzer — Zaciszna Team — Soft
  •  Sławomir Ciołek — Motyl4x4 — Hard
  •  ADAM CIOTA — GOMAR — Medium
  •  ARKADIUSZ MICKIEWICZ — ZJEDNOCZENI W BŁOCIE — Hard
  •  KRZYSZTOF CZYRNY — 4X4 MIELEC — Medium
  •  Łukasz Dorawa — Miastko 4x4 — Medium
  •  Rafał Dziurdź — TDRD Team — Medium+
  •  Tomasz — Cobra 4x4 — Hard
  •  Cezary Góral — suwałki 4x4 — Medium
  •  Jan Kopiczko — Suwałki 4x4 — Hard
  •  Mateusz Grzegorczyk — NIUNIUŚ 4x4 — Hard
  •  Łukasz Grzejszczak — Lukas team — Medium+
  •  Mateusz Przybylski — S.M.P.T.i Z." KASZUBY 4x4" — Medium+
  •  Bertil Hoegh — Denmark1 — Hard
  •  Marcin Izdebski — Krośnieńskie bezdroża 4x4 — Hard
  •  Piotr Jankowski — Fascynaci4x4 — Medium
  •  Andrzej Ciaciek — Zjednoczeni w błocie — Medium+
  •  Radosław Kacprzak — Tomaszowska Grupa Offroadowa — Hard
  •  Karol Katra — K-Roll — Soft
  •  Kamil Kiliańczyk — Dziki Team — Medium
  •  Arkadiusz Klawikowski — Zmota Słupsk — Soft
  •  Paweł Kneblewski — Bażant Team — Medium
  •  Wojciech Koźliński — Wrocław 4x4 — Hard
  •  Adam Mieszalski — Dziadek&Wnuczek — Medium
  •  Daniel — D&D — Medium
  •  Piotr Maruwka — Dębno Customs Off Road Team — Soft
  •  Marcin Meller — Off Road Squad — Soft
  •  Michał Sztyk Szymański — Jeep Po Polsku — Hard
  •  Jacek Muryn — Szczecinek 4x4 — Medium+
  •  Mariusz Pilitowski — WARYJOTY — Medium
  •  Leszek Radomski — 4x4 Ostrów Mazowiecka — Medium
  •  Łukasz Rakowski — Kazik — Medium
  •  Filip Rojek — Remx — Medium
  •  Rafał Letki — 4x4 Szczecinek — Hard
  •  Kamil Rzodkiewicz — Hellish MUD — Medium
  •  Michał Skorut — Rudnik Raiders — Medium
  •  Jonasz Karolak — Jonasz Team — Soft
  •  Daniel Soegaard — Soegaard Racing — Hard
  •  Mariusz Sołtysiak — Scyzoryki 4x4 — Hard
  •  Jarosław Spirydowicz — spiRyd — Hard
  •  Kamil Staniszewski — DAFA — Medium
  •  Krystian stanko — Rally Mud Garage — Hard
  •  Andrzej starzec — Rudnik Raiders — Soft
  •  Michał Dąbrowski — EM Cztery — Medium
  •  Jakub Świerczek — Świerczek offroad team — Hard
  •  Jacek Czajkowski — Wirus — Hard
  •  Zuzanna Kiezik — Ruda 102 & Wasior — Hard
  •  Jan Wawrzyn — ŁaWa 4x4 off-road Team — Medium+
  •  Marcin Wieczorek — Atom 4x4 off road team — Hard

Rejestracje niepotwierdzone

  •  Paweł Adkonis — Crazy Chcicken — Hard
  •  Bartosz Bęcki — BECKI OFF ROAD CENTER — Hard
  •  Paweł Cenzer — Zaciszna Team — Soft
  •  Michał Iwanow — Fish4Dogs Off Road Team — Medium+
  •  Robert Jasinowski — Szatan team — Hard
  •  Mateusz Jędrocha — Vitarrra — Soft
  •  Marzena Kaczmarek — Maszka Team — Extreme
  •  Andrzej Łabanowicz — Osa i Mario 4x4 — Hard
  •  Marcin Nowak — Nowak 4off — Medium
  •  Rafal Osmolski — Team Osmolski — Hard
  •  Mariusz Pilitowski — WARYJOTY — Medium
  •  Rafał Płatek — Raf Team — Hard
  •  Piotr Sak — Saku team — Hard
  •  KAROL SOBÓL — BLACK TEAM — Soft
  •  Damian Wieczorek — Starchowice Off Road tiem — Medium
  •  MichL — Sam — Hard
  •  MARCIN WŁODARCZYK — GOMAR OFF ROAD TEAM — Hard
  •  Piotr Wodziński — H2O team — Medium+
  •  grzegorz zujko — Raszag 4/4 — Soft

główny Sponsor 

główny Partner

Sponsorzy

Sponsorzy ODCINKÓW SPECJALNYCH

Współpraca medialna

partnerzy

patronat honorowy

Facebook
YouTube
Instagram
pl_PL